FABRICK SK Veľký Meder

Špecialista
na lícové tehly

Sme rodinná firma, ktorá zamestnáva už tretiu generáciu našej rodiny. Naša spoločnosť FABRICK SK vznikla v roku 1996 vo Veľkom Mederi s pôvodným názvom Stavebniny F&F. Od začiatku pôsobenia máme v ponuke tradičné stavebné materiály a od roku 1999 sa špecializujeme na realizáciu tehlových fasád. Po 11-tich rokoch sme sa rozhodli zmeniť názov našej spoločnosti na FABRICK SK a od roku 2010 máme pobočku aj v Bratislave. Naším cieľom je prinášať na trh inovácie a preto sme do nášho sortimentu zaradili panelový odvetraný tehlový fasádny systém.

Tehly

Kvalita nami dodávaných produktov je overená 25 rokmi skúseností. Sme firma s najdlhšou tradíciou na Slovensku v segmente predaja a realizácií fasád z lícových tehál a tehlových obkladov.

Rodina Fábianffy

1996

Založenie firmy
Stavebniny F&F

1999

Špecializácia na lícové tehly a tehlové obklady
– ako prví na Slovensku

2007

Zmena názvu spoločnosti na
FABRICK SK

2015

Predstavenie odvetraného panelového fasádneho systému na Slovensku

2021

25 rokov na trhu

Profesionálna realizácia
a záruka kvality

Lícové tehly a tehlové obklady sú citlivé materiály, ktoré je potrebné veľmi starostlivo aplikovať. Tehlové fasády realizujeme s vysokou precíznosťou, dodržiavame predpísané technologické postupy, používame odporúčané materiály a tak garantujeme dlhú životnosť, minimálnu údržbu, záruku na mrazuvzdornosť a farebnú stálosť lícového muriva.

Vlastná výroba tehlových obkladov
a kvalitné maltové zmesi

Máme k dispozícii vlastnú modernú linku na výrobu rovných aj rohových tehlových obkladov rezaním z lícových tehál. Na realizáciu tehlových fasád používame len kvalitné maltové zmesi značky quick-mix. Tieto zmesi sa špeciálne vyvíjajú a vyrábajú len pre systém tehlových fasád, preto je ich použitie zárukou kvality.

FABRICK SK

FA

+

BRICK

Rodina Fábianffy

Tehla

Skúsenosti a referencie

Počas našej činnosti sme realizovali fasády z lícových tehál a tehlových obkladov na viac ako troch stovkách objektov. Prevažne ide o rodinné domy, ale aj o stavby veľkého historického a spoločenského významu. Medzi naše najväčšie referencie patrí realizácia panelového tehlového fasádneho systému na budovách Twin City a Zuckermandel v Bratislave a Churchill Square v Prahe. Ďalšími zaujímavými bratislavskými stavbami s našimi tehlovými obkladmi sú Stein 2, Office 142, Bezručova Residence, Sanatórium Koch, Hotel Dolphin v Senci a administratívna budova Wienerberger v Stupave.

Naša vízia a ciele

Základnými hodnotami našej firmy sú rodina, komunita, trvalá udržateľnosť a inovácie, ktoré nás sprevádzahjú pri všetkých našich činnostiach. Vážime si našich zákazníkov i našich zamestnancov. Naším cieľom je budovanie firmy a dobrého mena na základe dlhodobých vzťahov, vzájomnej podpory a spoločných úspechov so všetkými našimi partnermi. Pri našej práci nezabúdame ani na životné prostredie a ochranu zdravia.

Lícové tehly podľa vášho
osobitého štýlu

Naša spoločnosť je známa ako jeden z popredných predajcov lícových tehál a tehlových obkladov z pálenej hliny na Slovensku. Už desať ročia si budujeme svoju dobrú povesť ako dodávateľ kvalitných produktov z Holandska, Belgicka a Nemecka. Veríme, že stavba domu je jedinečný osobný prejav a to, že výrobky, ktoré si vyberiete, tvoria verný obraz vašej osobnosti a štýlu, ktorý vás bude sprevádzať podstatnú časť vášho života. Naším cieľom je pomôcť vám pri výbere tehlového obkladu tak, aby spĺňal vaše kritériá, čo sa týka farebnosti, povrchovej úpravy, architektonického štýlu a v neposlednom rade aj ceny.

Skúsenosti nám otvárajú dvere

Naše neustále úsilie o zlepšovanie kvality našich služieb nás nabáda k hľadaniu nových a moderných technológií na realizáciu tehlových fasád. Výrobcovia prichádzajú s rôznymi inováciami, ako sú napríklad panelové tehlové fasádne systémy, a my ich prinášame na slovenský trh. Naše dlhoročné skúsenosti nám otvárajú dvere u takmer všetkých výrobcov fasádnych tehál, tehlových dlažieb a iných keramických výrobkov v Európe. Po prieskume trhu si vyberáme, aké produkty prinesieme na slovenský trh, aby sme uspokojili požiadavky našich zákazníkov v oblasti rodinných domov, ale aj investorov, ktorí realizujú veľké projekty.

Späť hore